bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 grudnia 2020
  • wyświetleń: 3887

Robert Kasperczyk ponownie trenerem Podbeskidzia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Trenerską schedę po Krzysztofie Brede w drużynie TS Podbeskidzie przejął Robert Kasperczyk. Był on już szkoleniowcem drużyny spod Klimczoka - razem z nią wywalczył awans do Ekstraklasy w sezonie 2010/2011.

Robert Kasperczyk ponownie trenerem Podbeskidzia
Robert Kasperczyk ponownie trenerem Podbeskidzia · fot. UM Bielsko-Biała


Kibice Podbeskidzia wyczekiwali zmiany, gdyż widać było wyraźnie, że w zespole z Bielska-Białej coś się popsuło. Nazwisko Krzysztofa Brede na pewno pozostanie w dobrej pamięci miłośników piłki nożnej na Podbeskidziu. Dziękujemy za emocje, jakość gry zespołu i awans do ekstraklasy. Teraz jednak czas na zmiany.

Półroczną umowę zawrze z klubem TS Podbeskidzie Robert Kasperczyk. To nie nowa postać w Bielsku-Białej, w latach 2009-2011 - gdy Górale awansowali do ekstraklasy i półfinału Pucharu Polski - Robert Kasperczyk pracował w stolicy Podbeskidzia. W ostatnich latach był koordynatorem młodzieży w drużynie Cracovii, a ostatnim zespołem, jaki prowadził, była w 2016 roku Sandecja Nowy Sącz.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj