bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 grudnia 2020
  • wyświetleń: 5361

TS Podbeskidzie potrzebuje naprawy - radni tracą cierpliwość

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Do władz Bielska-Białej trafiła interpelacja ws. konieczności wprowadzenia zmian w TS Podbeskidzie. Szybko jednak została wycofana. To sygnał części radnych, którzy najwidoczniej tracą cierpliwość, patrząc na pozycję w ekstraklasowej tabeli klubu, którego pakiet większościowy należy do miasta.

Podbeskidzie  - Lech poznań - 06.12.2020
Mecz Podbeskidzie - Lech Poznań - 06.12.2020 · fot. TS Podbeskidzie


Interpelację w sprawie konieczności wprowadzenia zmian organizacyjnych w TS Podbeskidzie - m.in. polityki transferowej - złożyli bielscy radni z klubu Wspólnie dla Bielska-Białej. Jak podkreślali nasi rozmówcy, wszyscy cieszą się z tego, że „górale” wrócili na ekstraligowe boiska, ale podejrzewają, że popełniono jakieś błędy, patrząc na pozycję klubu w tabeli Ekstraklasy. A bielski klub zajmuje… ostatnią pozycję.

Interpelacja została opublikowana na stronie internetowej rady miejskiej, była widoczna jeszcze w niedzielę 13 grudnia. W poniedziałek 14 grudnia już nie można było jej przeczytać. Jak się okazuje, klubowa większość postanowiła - póki co - aby dokument wzywający władze miasta do podjęcia kroków naprawczych wycofać.

- Rzeczywiście były plany złożenia klubowej interpelacji, która została wstępnie opublikowana, ale po głębszej analizie zdecydowaliśmy się, aby na tym etapie nie korzystać jeszcze z tej formy działania. Jest sztab ludzi, którzy będą analizowali grę zespołu. Dlatego chcemy poczekać - powiedział portalowi bielsko.info radny Maksymilian Pryga.

raz / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj