bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

 • 4 sierpnia 2021
 • 28 sierpnia 2021
 • wyświetleń: 4403

Najlepsza muzyka na Letniej Scenie "Sfery" również w sierpniu

Za nami:

Już w najbliższy weekend Galeria "Sfera" zaprasza na kolejną odsłonę koncertów w ramach Letniej Sceny SFERY. Nowa, bezpieczna i kameralna formuła tegorocznej edycji spotkała się z dużym zainteresowaniem. Czas na kolejną porcję dobrej muzyki, która w połączeniu z szeroką ofertą gastronomiczną oraz strefą chillout, umili letnie sierpniowe piątkowe i sobotnie wieczory. Start koncertów o godzinie 19.00.

Najlepsza muzyka na Letniej Scenie "Sfery" również w sierpniu
Najlepsza muzyka na Letniej Scenie "Sfery" również w sierpniu · fot. Galeria Sfera


Wygodne leżaki, pyszna oferta kawiarni i restauracji oraz najlepsza muzyka w mieście - tak wyglądały lipcowe weekendy w Galerii "Sfera". To jednak nie koniec atrakcji, które przygotowali organizatorzy.

- Półmetek wakacji już za nami, ale nasza Letnia Scena "Sfery" trwa dalej. Doskonałe aranżacje muzyczne, połączone z bezpieczną oraz kameralną atmosferą sprawiły, że w piątkowe i sobotnie wieczory Plac Bolka i Lolka to jedno z najchętniej wybieranych miejsc w Bielsku-Białej. Mamy nadzieję, że nasz plan koncertów na sierpień sprawi, że atmosfera będzie równie dobra, jak w poprzednim miesiącu. Zapraszamy wszystkich na nowe muzyczne doznania i odkrycia! - mówi Monika Magner, dyrektor Galerii "Sfera".

Ciąg dalszy nastąpi już w najbliższy piątek 6 sierpnia, kiedy to na scenie usłyszymy grupę Parnas Brass Band, czyli sześciu utalentowanych i młodych muzyków, studentów oraz absolwentów Akademii Muzycznej w Katowicach. Przeniosą nas oni na ulice Nowego Orleanu, gdzie spotykają się jazz i muzyka popularna.

Najlepsza muzyka na Letniej Scenie "Sfery" również w sierpniu
Najlepsza muzyka na Letniej Scenie "Sfery" również w sierpniu · fot. Galeria Sfera


W następnych dniach muzycznych wrażeń również nie zabraknie. 8 sierpnia widzom zaprezentuje się Adrianna Styrcz, wrocławska wokalistka, która kończy pracę nad solowym albumem pt. „nie kojarzę”. Podczas kolejnych weekendów usłyszeć będzie można różne gatunki muzyczne, począwszy od muzyki elektronicznej, przez muzykę klasyczną, po reggae.

W sierpniu na Letniej Scenie SFERY usłyszymy również:
 • 6 sierpnia: Parnas Brass Band (jazz tradycyjny, pop)
 • 7 sierpnia: Adrianna Styrcz Kwartet (piosenka autorska)
 • 13 sierpnia: Altra Volta Kwartet Smyczkowy (klasyka, pop)
 • 14 sierpnia: The Foreigners Band (rock)
 • 20 sierpnia: VOŁOSI (folk)
 • 21 sierpnia: Highlander (jazz, folk)
 • 27 sierpnia: The Djangos (reggae)
 • 28 sierpnia: Riffertone (piosenka autorska)

mp / bielsko.info, źródło: Galeria Sfera

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.