bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 26 września 2021
  • 1 października 2021
  • wyświetleń: 441

DK "Mikra" zaprasza na warsztaty rodzinne "Rekonstrukcja"

Za nami:

MIKRA, czyli Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich serdecznie zaprasza na historyczne międzypokoleniowe warsztaty rodzinne "Rekonstrukcja". Wydarzenie odbędzie się w piątek, 1 października w godzinach od 17.00 do 19.00.

Klio - opiekunka historii otoczy swoją opieką kolejne wydarzenie w ramach "Integracyjnych Spotkań z Kulturą" - międzypokoleniowe warsztaty rodzinne pn. "Rekonstrukcja".

Każda rodzina ma swoją historię, w której przeplatają się różne opowieści, tradycje, smaki, emocje, zapachy, wspomnienia. Poprzez działania plastyczne w różnych technikach postaramy się odtworzyć wspomnienia rodzinne: przypomnieć dziadkom ich młodzieńcze czasy, zabawy i gry na podwórku, a dzieciom pokazać, że ich rodzice również chodzili po drzewach i nie zawsze mieli piątki w szkole. Będzie to podróż w czasie przez pokolenia i przez różne techniki plastyczne.

Warsztaty poprowadzi Kama Guzik - historyk sztuki, edukator kultury, koordynator wystaw. Pracuje w Muzeum Narodowym w Krakowie, współpracuje z Międzynarodowym Centrum Kultury, gdzie organizuje wykłady, oprowadzania po Krakowie. Współautorka dwóch wystaw dla dzieci stworzonych we współpracy z Fundacją Czas Dzieci. W 2019 roku współpracowała nad wystawą "Porcelana miśnieńska w zbiorach Zamku Królewskiego na Wawelu".

WSTĘP WOLNY!
Obowiązują zapisy pod nr tel. 33 816 34 57, 571 229 437 lub mailowo: mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl

DK "Mikra" zaprasza na warsztaty rodzinne "Rekonstrukcja"
DK "Mikra" zaprasza na warsztaty rodzinne "Rekonstrukcja" · fot. DK "Mikra"

mp / bielsko.info, źródło: Dom Kultury w Mikuszowicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.